Sport Beauty Moda Moda 2 Moda 3

#1 2010-04-01 18:00:21

 Saviola

Moderator działu TRENING

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 641
Punktów :   10 
Jaka dieta?: masa!

Proste metody na testosteron!!!

Witaj ,,Teściu"


CHCESZ SIE CZUĆ BOJOWO?
CHCESZ BYĆ MUSKULARNY?
CHCESZ BYĆ ZAWSZE GOTOWY NA SEKS?TESTOSTERON! Męski hormon, którego poziom możesz sam sobie podnieść. W skrócie przedstawiamy X sposobów, których przestrzeganie pomoże ci zadbać o swoją szeroko rozumianą MĘSKOŚĆ.
TESTOSTERON! Jest ,,sprawcą" męskiej agresji, ON odpowiada za męską siłę oraz za... wiele, wiele innych przyjemnych rzeczy, które możesz robić nie tylko na treningu.

#1 Bądź szczupły!
Oczywiście ,,szczupły" w sensie niskiego poziomu tkanki tłuszczowej. Mało co tak szkodzi twojemu testosteronowi, jak tłuszcz. Niektórzy mówią, że tłuszcz pożera ,,teścia" i wypluwa go jako estrogen. Im więcej tłuszczu, tym więcej estrogenu a tego chyba nie chcesz.
#2 Odrzuć stres!
Czym innym są ,,mocne wrażenia" z typowo męskich rozrywek i chwile strachu podczas skoków spadochronowych, a czym innym stres beznadziejny, wynikający ze złej pracy, złych relacji osobistych, stres długofalowo zwiększający wydzielanie kortyzolu. Pamiętaj! Kortyzol rywalizuje z testosteronem o receptory w komórkach mięśniowych.
#3 Nie chlej!
Alkohol ogranicza jądra w produkcji testosteronu natychmiast po wypiciu. Działa na mózg, zmniejsza wydzielanie testosteronu. Jeśli po nocnej imprezie pójdziesz na trening - to jeszcze bardziej przyczynisz siędo tego ograniczenia. Jeśli już musiałeś się napić - lepiej potem odpocznij.
#4 Patrz na dziewczyny
Badania pokazały, że mężczyźni podczas rozmowy z atrakcyjnymi kobietami mieli wyższy poziom ,,teścia" o 30% od facetów którzy byli tylko w męskim gronie.
#5 Nie zajedź się!
Ostry, intensywny trening jest okej, ale po nim trzeba wiedzieć, kiedy zrobić następny. Stan chronicznego przetrenowania pozbawia cię sznsy na produkcję wystarczającej ilości testosteronu.
#6 Mięso!
Mięso jest niezbędne dla utrzymania prawidłowej produkcji testosteronu w twoim organiźmie. Wegetarianie co prawda twierdzą,że są w stanie zabezpieczyć sobie dość protein, ale proteiny roślinne obniżają poziom wydzielania ,,teścia", niestety...
#7 Nie stylizuj (się)
Środki do stylizacji, niektóre preparaty nawilżające, niektóre kosmetyki mają w składzie ,,coś" podobnego do estrogenów co nazywa się paraben. Nie znaczy to, że masz chodzić brudny i śmierdzący, ale pamiętaj o umiarze.
#8 Nie nalewaj...
...nie nalewaj sobie sam paliwa. Badania wykazują, że ekspozycja na opary paliwa może zawalić twój testosteron. Wykazały to badania przeprowadzone w Iranie na reprezentatywnej grupie mężczyzn.
#9 Tłuszcz? Tak!
Oczywiście mowa o dobrych tłuszczach, w odpowiednich proporcjach. Nie możesz stosować diet niskotłuszczowych, nie możesz wyglądać jak anorektyczne modelki. Niski poziom tkanki tłuszczowej to jedno, a wychudzenie to drugie.
#10 Śpij
Śpij tyle, ile potzrbujesz, bez tego nocnego wypoczynku twój organizm nie wyprodukuje dostatecznej ilości testosteronu.
#11 P... się
Nie unikaj erekcji, podniecaj się, przebywaj wśród kobiet, które na ciebie działają. To jest samo nakręcający się mechanizm. Im więcej okazji do ... tym bardziej jesteś do nich zdolny.

Powodzenia


Źródło: kulturystyka i fitness

Ostatnio edytowany przez Saviola (2010-04-01 18:01:49)


getbig or die trying
Poradnik kulturysty <---sprawdź to! %-)))

Offline

 

#2 2010-07-08 13:42:39

 PanT

stały użytkownik forum

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 161
Punktów :   
Ile w bicepsie?: 36
Ile w klacie?: 101
Rekord w wyciskaniu?: Nie ma lipy:)
Jaka dieta?: Obecna:)
Staż na siłowni: 19 / 2 lata

Re: Proste metody na testosteron!!!

#11 punkt zdecydowanie najlepszy Dobry artykul ! Pozdrawiam.


Be Proud Of Who You Are.

Offline

 

#3 2010-07-12 16:40:16

 Saviola

Moderator działu TRENING

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 641
Punktów :   10 
Jaka dieta?: masa!

Re: Proste metody na testosteron!!!

haha dzięx %-)


getbig or die trying
Poradnik kulturysty <---sprawdź to! %-)))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
purmo wrocław noclegi Władysławowo Chiny