Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2019-06-19 12:44:09

Nika

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2018-10-23
Posty: 96
Punktów :   

Karta flotowa dla małej firmy

Witam. Natrafiłam w necie na ciekawe informacje odnośnie użytkowania kart flotowych: https://www.flotex.pl/ . Ta forma płatności wydaje mi się świetna, zwłaszcza ze względu na obniżenie kosztów tankowania, dzięki zniżkom na wielu stacjach benzynowych. Kolejna korzyść- wydatki pod kontrolą a przy tym jedna faktura miesięcznie zamiast kilku dziennie. W praktyce nigdy nie miałam jednak do czynienia z użytkowaniem takiego produktu i stąd moja wątpliwość odnośnie tego, czy jest to też rozwiązanie dedykowane małym firmom? My mamy tylko 6 samochodów, ale gdy przychodzi do rozliczenia faktur i tak księgowa otrzymuje kilkadziesiąt. Słyszałam, że wiele przedsiębiorstw spedycyjnych takie karty wdrożyło, ale oni dysponują flotą z prawdziwego zdarzenia, a u nas skromnie. Czy przy takiej ilości aut (mimo wszystko eksploatowanych intensywnie) karty przyniosą realne oszczędności?

Offline

 

#2 2019-07-09 02:35:13

Zosiek23

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-07-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Karta flotowa dla małej firmy

Właśnie tego potrzebowałem. Jak najbardziej pochwalam takie sugestie.


Jak to jednak miło pomyśleć, że tylko człowiek może być draniem.

Offline

 

#3 2022-01-20 12:42:26

adam

nowy na forum

Zarejestrowany: 2021-03-08
Posty: 17
Punktów :   

Re: Karta flotowa dla małej firmy

Oj, to mega wygoda i na pewno będzie to coraz bardziej popularne. Tym bardziej że już niejedna księgowa z Lublina naprawdę zna się na rozliczeniu czegoś takiego. Po prostu, wiedzą, jak działać żeby dobrze wpisać odpowiednie rozwiązania. I to mi odpowiada, bo ja sama chcę z tego korzystać, ale z pewnością, że dobrze to rozliczam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora