Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2018-12-14 17:02:18

Nika

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2018-10-23
Posty: 96
Punktów :   

Gorsze dni w miesiącu a siłownia

Pytanie do forumowiczek:) Czy podczas miesiączki chodzicie na siłownię bądź uprawiacie inny sport czy też w te dni wolicie wypoczywać? Przyznam, że przez lata unikałam wówczas aktywności fizycznej, ale to raczej z racji komfortu i higieny niżeli osłabienia czy bólu- nie mam takich dolegliwości. Pomyślałam jedynie aby zamiast podpasek używać wtedy tamponów, te: https://www.myob.pl/original wydają się wygodne i skuteczne pod względem chłonności. Niemniej jednak pamiętam, że kiedyś już przymierzałam się do używania tamponów i jakość trudno mi było się przyzwyczaić. Może źle dobrałam rozmiar lub jakość?

Offline

 

#2 2019-02-05 19:54:20

koszatka

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-02-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Gorsze dni w miesiącu a siłownia

Wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym temacie. Myślę, że mi się przydadzą.


Nie rób drugiemu rzeczy, których nie chcesz, żeby robiono tobie.

Offline

 

#3 2019-05-09 13:39:03

LiczyKrupa

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-04-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Gorsze dni w miesiącu a siłownia

Znacie sprawdzonych rehabilitantów do kontuzji? Jak dotąd znalazłem ofertę http://rehit.pl/ . Ich zakres usług jest niezwykle szeroki – zdecydowanie jest w czym wybierać. Tamtejsi rehabilitanci też podobno znają się na rzeczy. W sieci mają fajne opinie – chciałbym jednak je tutaj potwierdzić. Korzystaliście kiedykolwiek z takich usług rehabilitacyjnych?


Czas stępia wspomnienia, zawsze tak jest...

Offline

 

#4 2019-06-14 13:35:09

dzoker

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-06-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Gorsze dni w miesiącu a siłownia

Sport to podstawa

Offline

 

#5 2019-06-14 17:39:44

Roxanna

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-06-14
Posty: 16
Punktów :   

Re: Gorsze dni w miesiącu a siłownia

Nie znam się na tym w przypadku kobiet. Może ktoś inny coś Ci tu doradzi. Ja się akurat w tym przypadku na tym nie znam...


Pokłoń się śmierci Harry. To będzie szybkie... może nawet bezbolesne... nie wiem... nigdy nie umierałem.

Offline

 

#6 2019-06-15 13:02:23

Vanessa

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-06-15
Posty: 8
Punktów :   

Re: Gorsze dni w miesiącu a siłownia

Panuje teraz kultura uprawiania sportu. Nie wiem skad przyszla do nas ta moda jednak to bardzo pozytywne, ze ludzie staraja sie dbac o siebie. Szczegolnie jak siedzi sie przez osiem godzin w biurze to mozna dostac przyslowiowego bzika. Troche mnie dziwi dlaczego wiekszosc firm nie jest w stanie zorganizowac swoim pracownikom jakichs ciekawych zajec w ciagu dnia aby mogli sie w jakis spokoj zrelaksowac. Wszedzie jest tylko pelne skupienie na wydrenowaniu resztek sil i nie ma sie co pozniej dziwic dlaczego nikt nie ma sily uprawiac jakis sport. Trzeba sprawy brac w swoje miejsce, dobry startem bedzie zorientowanie sie jakie mamy wlasciwie mozliwosci w swojej okolicy. U mnie mozna wybrac sie chociazby na tenis - https://stacjanowagdynia.pl/instruktorz … rakietkowe ktory swoja droga nie tylko stawia przed nami wiele wyzwan odnosnie sprawnosci fizycznej ale takze pozwala nawiazac nowe kontakty.

Offline

 

#7 2019-07-19 11:45:35

 juka

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-07-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Gorsze dni w miesiącu a siłownia

Ja muszę odpuścić siłownię przynajmniej na dwa dni,potem jest ok

Offline

 

#8 2019-08-06 16:14:46

Nika

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2018-10-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Gorsze dni w miesiącu a siłownia

U mnie pierwszy dzień jest najgorszy, tzn. najmocniejsze krwawienie, ale na szczęście nie mam silnych bóli miesiączkowych.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora