Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2007-11-20 23:33:12

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Dieta surówkowa

Założenia - dieta surówkowa:
    Menu to warzywa, owoce, ciemne pieczywo, jaja i ser. Dietę surówkową mogą stosować osoby dorosłe i zdrowe, chcące zrzucić ok. 3 kg przez tydzień. Nadwagę odzyskuje się jednak bardzo szybko. Wybór owoców jest ograniczony: pomarańcze, mandarynki, grejpfruty, ananasy, winogrona, morele, czereśnie, truskawki i melony. Z warzyw wskazane są: szpinak, rzeżucha, marchew, papryka, kabaczki, szparagi, pory, kapusta, kalafiory, rzepa, ogórki, buraki i pomidory. Warzywa można jeść na surowo, gotowane albo wyciskać z nich sok, owoce tylko surowe. Biały ser dozwolony jest między posiłkami.
Przykład - dieta surówkowa:
Śniadanie:
Kawa, herbata lub napar z ziół, owoc.

Obiad:
Surowe warzywa w dowolnej ilości z cytryną i odrobiną soli, 2 kromki ciemnego chleba, 2 jajka na miękko, owoc.

Kolacja:
Surówka owocowa z łyżką miodu lub dżemem niskosłodzonym.

Offline

 

#2 2009-04-06 23:47:38

Speedie

nowy na forum

Zarejestrowany: 2009-04-06
Posty: 11
Punktów :   

Re: Dieta surówkowa

Stosuję bardzo podobną dietę, która opiera się na produktach podanych wyżej - i zdecydowanie mogę ją polecić:) tak się przywyczaiłam, że rzadko nachodzi mnie ochota na dodatki:) ważne by różnicować i urozmaicać surówki o różne warzywa
na razie moja dieta trwa kilka miesięcy więc kilogramy jeszcze na szczęście nie powróciły:)

Offline

 

#3 2019-03-20 00:19:43

Nika

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2018-10-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Dieta surówkowa

Na pewno jest skuteczna, ale trzeba być zdrowym by móc taką dietę stosować. Piszesz że stosujesz ją już kilka miesięcy, to bardzo długo. Sądzę, że jeśli jesteś osobą aktywną powinieneś/powinnaś jeść nieco więcej- z przewagą warzyw ale nie zapominaj tez o białku i węglowodanach. Biało może być pochodzenia roślinnego.

Offline

 

#4 2024-02-20 23:17:24

franceska

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2023-11-12
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dieta surówkowa

dietadietadietadietadietadietadietadietadieta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora