Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2015-02-13 20:34:36

SaberTooth

nowy na forum

Zarejestrowany: 2015-02-13
Posty: 1
Punktów :   

Porady dla zaczynającego trening.

Witajcie. Jakoś tak od dłuższego czasu noszę się z zamiarem rozpoczęcia ćwiczeń, diety. Od jakiegoś czasu nawet działam w tym temacie dość aktywnie. Mam lekki brzuszek, tj 76.5kg pry 177cm. Nie jest tragicznie, ale chciałbym go zrzucić, a przy okazji zacząć ćwiczyć, bo zawsze chciałem być wysportowany. Jestem już w 10 dniu a6w, biegam co dwa dni (obecnie 3,5km) zwiększając dystans każdorazowo (powoli, po 500m) Codziennie skakanka, o 100 więcej każdego dnia,( narazie 600), nie szarżuje bo miałem problemy z płucami, co między innymi skłoniło mnie do treningu. Do tego pompki, standardowe ćwiczenia. Co do diety to było bardzo źle. Prowadziłem do niedawna siedzący tryb życia (w sumie to dalej tak jest, wyjątkiem są chwile w  których ćwiczę).Wracając do diety to przed ćwiczeniami moim głównym posiłkiem były kanapki z serem na ciepło, z majonezem, itd, codziennie. Tego nawyku już sie wyzbyłem, staram się jeść mniej ale częściej, unikam tłustego i smażonego, jem warzywka itp. Moja prośba polega na tym abyście mi doradzili, jakieś ćwiczenia na poprawę ogólnej kondycji, co robić potem na rzeźbę. Czy powinienem odstawić białe pieczywo, czy zmiany które do tej pory zarządziłem wystarczą? Nie ukrywam ze białego pieczywa jem sporo. raczej wole unikać siłowni. Preferuję trening w domu, ewentualnie na siłowni na otwartym powietrzu. Mam nadzieję że jakoś mi doradzicie i pozdrawiam.

Offline

 

#2 2016-05-05 16:12:21

panta rhei

nowy na forum

Zarejestrowany: 2016-02-29
Posty: 8

Re: Porady dla zaczynającego trening.

Wydaje mi się, że warto na początek poradzić się specjalisty w tej kwestii. Na pewno w klubie fitness http://www.60minut.com.pl/ można liczyć na takie nakierowanie na zdrowy styl życia i wskazówki, co trzeba jeszcze zmienić, aby bez problemu zrzucić zbędne kilogramy. Masz dzięki temu zapewnioną kompleksową obsługę przy odchudzaniu.

Offline

 

#3 2017-09-29 18:59:28

CarltonT

nowy na forum

Zarejestrowany: 2017-09-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Porady dla zaczynającego trening.

Jeśli nie ma się dostępu do profesjonalnego trenera personalnego, to może jednak lepiej byłoby zaczerpnąć trochę wiedzy ze sprawdzonych portali o takiej tematyce? Na całe szczęście dość dużo jest tego typu informacji w Internecie, więc nie powinno być z tym jakichś specjalnych problemów. Spójrzcie sobie na przykład na ten serwis https://www.trener.pl/trening/trening-t … a-triceps/ Myślę, że zasób informacji, jaki tam jest, z całą pewnością zapewni, że każdy będzie w stanie coś tam dla siebie znaleźć


To, co potrafię zrozumieć, ani trochę mnie nie interesuje.

Offline

 

#4 2017-11-14 16:23:40

wandakor

nowy na forum

Zarejestrowany: 2017-11-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: Porady dla zaczynającego trening.

Przykro mi, ale to kompletnie nie jest moja działka.Dlatego tez nie jestem w stanie pomóc...


Wydajne posuwanie się w złym kierunku jest gorsze od stania w miejscu.

Offline

 

#5 2017-11-29 10:37:17

knall

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2017-05-08
Posty: 93
Punktów :   

Re: Porady dla zaczynającego trening.

ja zaczynałam z trenerem i dietetykiem



Versuch es hier

Offline

 

#6 2018-05-22 20:32:36

Kurogane777

nowy na forum

Zarejestrowany: 2018-05-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: Porady dla zaczynającego trening.

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie będę mógł pomóc...


Na końcu zastrzelimy cię na pewno.

Offline

 

#7 2018-06-28 13:08:46

lis154

nowy na forum

Zarejestrowany: 2018-06-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Porady dla zaczynającego trening.

Ja mam z grubsza to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...


Strach jest najlepszym sprzymierzeńcem zabójców

Offline

 

#8 2018-09-11 17:17:39

awalnya5s

nowy na forum

Zarejestrowany: 2018-09-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Porady dla zaczynającego trening.

Nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze. Raczej nie będę w stanie pomóc.


Rośnie w siłę ten, do którego wróg przychodzi. Nie ten, który nadciąga na wroga.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora