Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2009-01-11 21:25:26

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Jeśli macie jakiś pomysł na przyciągnięcie ludzi na forum to wrzucajcie swoje propozycje, które jesteście w stanie zrealizować. Nie chodzi o niewiadomą ilość osób - wystarczy że będzie nas odwiedzało więcej o kilka osób dziennie. Forum nie przynosi żadnych zysków - jedynie dla usługodawcy pun.pl, który na wszelki możliwy sposób potrafi zasrać reklamami każde udostepnione administratorowi forum.

Offline

 

#2 2009-02-10 14:22:47

tede79

nowy na forum

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 13
Punktów :   

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Ciężko z wypozycjonowaniem forum:( nie ma co liczyć na stałych użytkowników bo inne fora je przyciagnęły i ludzie na nich siedzą:(

Offline

 

#3 2009-05-11 23:45:25

02harkor85

nowy na forum

Zarejestrowany: 2009-05-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Niekoniecznie, ludziska dobierają się jak w życiu. Na kulturystycznych forach  np.  wśród  tych, którzy łakną informacji na temat szybkiej masy i środków wzmacniających. Jak tylko systematycznie będą dostawać strawę, czyli rady, co kupić i jak brać, to będzie kilku nowych straceńców własnego zdrowia.
Tylko kto chce mieć ich na sumieniu?

Na potencjalnym rynku dyskutantów są też znacznie ambitniejsi szukających zdrowych sposobów na rozwój mięśni, siły i sprawności itp. I właśnie takich trudno przyciągnąć, bo oni wędrują. Aby było inaczej musi być kilku obrotnych fachowców, a na początek, od biedy, chociaż jeden, ale rzeczywisty przy tym aktywny, mający czas na pisanie dla innych za tzw. friko. Pasjonat! Takiego tu widać, ale czy sam podoła?!

Odrębną grupę tworzą (nawet liczną) oglądacze kolorowych obrazków i zdjęć, jeśli ich nie ma na forum, to i oglądaczy nie widać.

Może wiec stworzyć uniwersalny model powiązać głupoty, chłam kolorowe obrazki kulturystów na koksie z fachowcami. Wzrośnie oglądalność, ale wypadkowa poziomu takiej mieszaniny spadnie do amatorszczyzny. To często widać nawet na dużych forach.

Reklama tutejsza nie stwarza atmosfery kulturystycznej ani twórczej, raczej może odrzucić ambitnego. On zobaczy, że głównym celem Forum jest reklama ( czyli zysk), a dyskusja w tle.
Zresztą, co kto lubi? Można się tego domyśleć, bo w tym temacie w ostatnich 4 miesiącach jestem 3 osobą, ale życzę powodzenia w wybranej drodze rozwoju tego Forum!

Ja tu wyżej sobie napisałem, co myślę i dodaje do tego:  proszę nie liczyć na moją aktywność. Brak czasu, a to, co zostało poświęcam na przyjemnościowe pisanie, ale w innej dziedzinie. Tu z chęcią  lecz sporadycznie wstawie jakiś artykuł - za zgodą  Zespołu JWIP.PL - już umieszczony na przyjaznej stronie www.jwip.pl

Offline

 

#4 2009-05-12 23:36:18

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Widzisz tylko sprawa reklam i ogólnego wizerunku forum jest nam narzucona w z góry. Niestety serwis pun.pl nastawia się na zyski powiązane z usługą zakładania forum. Wszystko co tu lata i psuje wygląd a czasem wręcz nie pozwala wejść w temat to zasługa tych pseudo znawców. Nam tylko zostaje to znosić.

Offline

 

#5 2009-07-30 20:53:14

 Saviola

Moderator działu TRENING

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 641
Punktów :   10 
Jaka dieta?: masa!

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Myślę że przydało by się parę artykułów na forum takich ciekawych np. jakieś metody treningowe i naskrobać coś dla początkujących jak mają zacząć jakie treningi itp. i to podwiesić. I tak parę osób jak odwiedza forum mogło by coś ich zaciekawić to może by się zarejestrowali wtedy i jakieś pytania zadawali. Na naszej klasie siedzi dużo osób. Można by założyć konto i powysyłać trochę zaproszeń. Albo wydrukować reklamę forum i powiesić w jakimś widocznym miejscu gdzieś w mieście itp.


getbig or die trying
Poradnik kulturysty <---sprawdź to! %-)))

Offline

 

#6 2009-07-31 07:36:10

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

W tym problem - na nk nie można reklamować żadnych portali, na mieście tym bardziej nie wywiesza się reklam tego typu - to nie przynosi rezultatu bo nie jesteśmy firmą lecz witryną internetową. Forum ma dużo, nawet bardzo dużo wejść dziennie i chyba dlatego że już są na niej ciekawe artykuły - ludzie wchodzą czytają i uciekają nie rejestrując się. Można by forum udostępnić tylko osobom zarejestrowanym ale nie chce go zamykać przed innymi osobami - wolę żeby było otwarte dla każdego. Myśląc o zwiększeniu popularności forum miałem na myśli namówienie osób do rejestracji, znajomych itp. Pomyślcie jeszcze nad innymi opcjami.

Offline

 

#7 2009-07-31 18:04:40

 Saviola

Moderator działu TRENING

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 641
Punktów :   10 
Jaka dieta?: masa!

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

No nawet sam myślałem żeby udostępnić forum tylko dla zarejestrowanych użytkowników ale to raczej zbytnio nic nie da bo jedynie ktoś zarejestruje się żeby czytać forum a nam trzeba bardziej użytkowników żeby się wypowiadali. Z tymi artykułami myślę że to jest fajna sprawa, może akurat kogoś coś zainteresuje i postanowi zostać na forum i udzielać się.


getbig or die trying
Poradnik kulturysty <---sprawdź to! %-)))

Offline

 

#8 2009-07-31 22:56:35

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Gdyby forum choć trochę ruszyło można by zorganizować konkursy lub załatwić małe zniżki na odżywki w sklepach internetowych. Zobaczymy po wakacjach, powinno coś ruszyć jeśli nie - będzie tak jak jest obecnie.

Offline

 

#9 2009-08-01 12:22:37

 Saviola

Moderator działu TRENING

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 641
Punktów :   10 
Jaka dieta?: masa!

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

no jak by już forum ruszyło i pojawiły się jakieś konkursy to wtedy na pewno by użytkowników przybywało. Najważniejsze i najtrudniejsze będzie się teraz rozwinąć.


getbig or die trying
Poradnik kulturysty <---sprawdź to! %-)))

Offline

 

#10 2009-10-13 18:26:33

sfdse

Brak konta

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

02harkor85 napisał:

Niekoniecznie, ludziska dobierają się jak w życiu. Na kulturystycznych forach  np.  wśród  tych, którzy łakną informacji na temat szybkiej masy i środków wzmacniających. Jak tylko systematycznie będą dostawać strawę, czyli rady, co kupić i jak brać, to będzie kilku nowych straceńców własnego zdrowia.
Tylko kto chce mieć ich na sumieniu?

Na potencjalnym rynku dyskutantów są też znacznie ambitniejsi szukających zdrowych sposobów na rozwój mięśni, siły i sprawności itp. I właśnie takich trudno przyciągnąć, bo oni wędrują. Aby było inaczej musi być kilku obrotnych fachowców, a na początek, od biedy, chociaż jeden, ale rzeczywisty przy tym aktywny, mający czas na pisanie dla innych za tzw. friko. Pasjonat! Takiego tu widać, ale czy sam podoła?!

Odrębną grupę tworzą (nawet liczną) oglądacze kolorowych obrazków i zdjęć, jeśli ich nie ma na forum, to i oglądaczy nie widać.

Może wiec stworzyć uniwersalny model powiązać głupoty, chłam kolorowe obrazki kulturystów na koksie z fachowcami. Wzrośnie oglądalność, ale wypadkowa poziomu takiej mieszaniny spadnie do amatorszczyzny. To często widać nawet na dużych forach.

Reklama tutejsza nie stwarza atmosfery kulturystycznej ani twórczej, raczej może odrzucić ambitnego. On zobaczy, że głównym celem Forum jest reklama ( czyli zysk), a dyskusja w tle.
Zresztą, co kto lubi? Można się tego domyśleć, bo w tym temacie w ostatnich 4 miesiącach jestem 3 osobą, ale życzę powodzenia w wybranej drodze rozwoju tego Forum!

Ja tu wyżej sobie napisałem, co myślę i dodaje do tego:  proszę nie liczyć na moją aktywność. Brak czasu, a to, co zostało poświęcam na przyjemnościowe pisanie, ale w innej dziedzinie. Tu z chęcią  lecz sporadycznie wstawie jakiś artykuł - za zgodą  Zespołu JWIP.PL - już umieszczony na przyjaznej stronie www.jwip.pl

 

#11 2009-10-14 15:36:07

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Widzisz tylko sprawa reklam i ogólnego wizerunku forum jest nam narzucona w z góry. Niestety serwis pun.pl nastawia się na zyski powiązane z usługą zakładania forum. Wszystko co tu lata i psuje wygląd a czasem wręcz nie pozwala wejść w temat to zasługa tych pseudo znawców. Nam tylko zostaje to znosić.

Offline

 

#12 2010-12-21 21:26:56

 KILLER

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2010-12-09
Posty: 49
Punktów :   

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

szczerze to z taką strona ( wizerunkiem ) jak i domeną nawet nie macie co liczyć na sukces

Offline

 

#13 2010-12-22 00:05:25

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Tu nie chodzi o sukces, forum jest bazą artykułów, porad - otwarte dla wszystkich - zysków ma nie przynosić...

Offline

 

#14 2011-08-11 16:52:49

 barakuda

Moderator

1598575
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 74
Punktów :   
Jaka dieta?: zmiana nawyków

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

1. na NK można założyć "firmowe" konto. Wystarczy nazwa forum, dane właściciela nie koniecznie pełne. Zdjęcia i zachęta.
2. Odpowiadanie na posty z prędkością ślimaka bardziej będą odstraszać niż przyciągać. Ktoś kompetentny musi być praktycznie dostępny 24/h, to tak na początku potem już tylko uciekać . Ktoś kto pyta na ogół oczekuje natychmiastowej odpowiedzi. Coś w rodzaju forumowego czata.
3. Ktoś fajnie kiedyś napisał na pewnym forum nie ma CIĘ NA FACEBOOK'ku to tak jakbyś nie istniał. Po części i racja.

Dajcie znać jak założycie konta na obu portalach a dodam do swojej listy

Ostatnio edytowany przez barakuda (2011-08-11 16:54:27)

Offline

 

#15 2011-08-11 20:43:50

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

edit:

ok udało się po mękach

http://www.facebook.com/mojtrening

Offline

 

#16 2011-08-11 20:48:54

 barakuda

Moderator

1598575
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 74
Punktów :   
Jaka dieta?: zmiana nawyków

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

ale nie widać FB na forum.

Już się posłałam. ale chyba coś nakićkałam bo pewnie nie będzie wiadomo od kogo to

Ostatnio edytowany przez barakuda (2011-08-11 20:52:18)

Offline

 

#17 2011-08-11 20:50:31

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

no dopiero założyłem profil..... ale profil działa z tego linku?

Offline

 

#18 2011-08-11 21:00:18

 Saviola

Moderator działu TRENING

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 641
Punktów :   10 
Jaka dieta?: masa!

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

eeeee nie mam facebooka


getbig or die trying
Poradnik kulturysty <---sprawdź to! %-)))

Offline

 

#19 2011-08-11 21:22:53

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

załóż dowolne konto

Offline

 

#20 2011-08-11 22:11:11

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

i jak?

Offline

 

#21 2011-08-11 22:29:56

 Saviola

Moderator działu TRENING

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 641
Punktów :   10 
Jaka dieta?: masa!

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

załozone, narazie nie ogarniam, jakbym wzioł double blasta nie wiem co się dzieje hehe


getbig or die trying
Poradnik kulturysty <---sprawdź to! %-)))

Offline

 

#22 2011-08-11 23:03:21

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

a no powalone to fb strasznie

Offline

 

#23 2011-08-12 09:59:24

 barakuda

Moderator

1598575
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 74
Punktów :   
Jaka dieta?: zmiana nawyków

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Ja też uważam że powalone jest FB. Za duży bałagan i rzeczy które guzik mnie obchodzą. Np. co w danej chwili robi przyjaciel jakiegoś tam przyjaciela.

Teraz już pozostaje wrzucić info tzn ikonkę FB na forum i na stronę admina. Tzn. z info " LUBIĘ TO" .

Ostatnio edytowany przez barakuda (2011-08-12 10:08:50)

Offline

 

#24 2011-08-12 10:10:45

 barakuda

Moderator

1598575
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 74
Punktów :   
Jaka dieta?: zmiana nawyków

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Kurde, jest na forum to co pisałam wcześniej. Ślepa jestem upsss.

Offline

 

#25 2011-08-30 23:36:36

 Mamajek

częsty bywalec

Skąd: Rumia
Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 91
Punktów :   
Ile w bicepsie?: 32
Jaka dieta?: w fazie planowania
Staż na siłowni: 3 Miesiące.

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Nie czytałem tematu dokładnie ,aczkolwiek wpadłem na ciekawy pomysł...Chodzi głównie o zrobienie małych sygnaturek/odnośników na "nasze" forum ( w sensie "nasze" odnoszę się do społeczeństwa ( forumowiczów na tym forum, ponieważ stajemy się taką tzw. rodziną o_O) która jak osoba kliknie w naszą sygnaturkę przeniesie danego użytkownika tutaj.

Chodzi głównie o jakiś obrazek w jpeg lub animacje w gif o wysokość np.: 80 a szerokości 150. Dodamy nasze odnośniki na jakieś fora lub/coś w tym stylu.

Również można zrobić konto na youtube przedstawiającym początkującym koksom ( amatorom ) jak wykonywać poprawne ćwiczenia itp.

Myślę ,że jasno się wyraziłem Pozdrawiam


__________________________________________________________________________________________________________
Jak najlepiej zdobyć masę.<-Poradnik jak to najskuteczniej osiągnąć.
www.pajacyk.pl <- Jedno kliknięcie dziennie prawie nic cię to nie kosztuję ,a tyle pomaga

Offline

 

#26 2011-08-31 08:29:45

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Mamajek napisał:

Również można zrobić konto na youtube przedstawiającym początkującym koksom ( amatorom ) jak wykonywać poprawne ćwiczenia itp.

- czyli jesteś chętny na pokazywanie poprawnych ćwiczeń?

Offline

 

#27 2011-08-31 09:30:41

 Mamajek

częsty bywalec

Skąd: Rumia
Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 91
Punktów :   
Ile w bicepsie?: 32
Jaka dieta?: w fazie planowania
Staż na siłowni: 3 Miesiące.

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Można i tak . Tylko nie mam drugiej osoby by trzymała kamerę... Natomiast lepiej jakbyście wy pokazywaliście ponieważ jesteście bardziej doświadczeni odemnie ( ja to taki początkowy jestem )


__________________________________________________________________________________________________________
Jak najlepiej zdobyć masę.<-Poradnik jak to najskuteczniej osiągnąć.
www.pajacyk.pl <- Jedno kliknięcie dziennie prawie nic cię to nie kosztuję ,a tyle pomaga

Offline

 

#28 2015-11-26 14:20:54

madzia2

nowy na forum

Zarejestrowany: 2015-11-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Spamowanie gdzie się da na fejsie. Stworzenie grup, fan pagów itp. Facebook teraz jest najlepszą reklamą


Książki powinny trafiać tam, gdzie najbardziej je docenią, nie tkwić nieczytane, zakurzone na zapomnianych półkach.

Offline

 

#29 2015-12-02 19:17:01

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

madzia2 napisał:

Spamowanie gdzie się da na fejsie. Stworzenie grup, fan pagów itp. Facebook teraz jest najlepszą reklamą

czasu brak wszystko niech żyje swoim życiem

Offline

 

#30 2016-01-25 12:42:49

klee900

nowy na forum

Zarejestrowany: 2016-01-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Może spamowanie na innych forach lub pod tematycznymi artykułami. Z drugiej strony jeżeli macie dużą ilość wyświetleń to forum mogłoby przynosić dochody.


Obchodzili się z moim życiem, jakbym była plastikową zabawką. Bierzesz ją, przez chwilę się bawisz, a potem ciskasz w kąt.

Offline

 

#31 2016-03-21 20:43:21

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

klee900 napisał:

Może spamowanie na innych forach lub pod tematycznymi artykułami. Z drugiej strony jeżeli macie dużą ilość wyświetleń to forum mogłoby przynosić dochody.

niestety forum nie bedzie przynosiło dochodów ponieważ jest własnoscia pun.pl, blokuja wszelkie formy zewnetrznej reklamy bo maja tu swoja reklame adsense na gorze.

Offline

 

#32 2017-08-04 10:37:12

Adamila021

nowy na forum

Zarejestrowany: 2017-03-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Tematyka forum jest bardzo popularna wiec nie powinno byc problemow ze sciagnieciem ludzi. Jedyne co jest minusem to duża konkurencja... Ludzie czesto wyszukuja takich rzeczy w google wiec moze pozycjonowanie zalatwi sprawe? Firma http://sfeo.agency/ zajmuje sie takimi rzeczami jednak troszke w taka reklame trzeba zainwestowac na pewno

Offline

 

#33 2017-11-03 09:27:52

knall

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2017-05-08
Posty: 93
Punktów :   

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

może  warto zaiwestować w pozycjonowanie, to chyba najlepsza metoda na pozyskanie wejsc





referência útil

Ostatnio edytowany przez knall (2017-11-03 11:06:43)

Offline

 

#34 2019-02-12 17:05:03

purpleswag

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-02-12
Posty: 15
Punktów :   

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

knall napisał:

może  warto zaiwestować w pozycjonowanie, to chyba najlepsza metoda na pozyskanie wejsc

Zgadzam się. Optymalizowanie treści i pozycjonowanie jest bardzo ważne jeżeli zamierzamy przyciągnąć użytkowników na naszą stronę. Z tego miejsca mogę polecić ludzi z firmy https://www.extraseo.pl/ przede wszystkim za wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście do tematu :-)

Offline

 

#35 2021-03-08 12:06:35

adam

nowy na forum

Zarejestrowany: 2021-03-08
Posty: 17
Punktów :   

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Offline

 

#36 2022-09-05 10:35:04

potka

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2021-08-03
Posty: 78
Punktów :   

Re: Jak przyciagnąć ludzi na forum?

Na pewno dobrym rozwiązaniem będzie pozycjonowanie - wiele osób to doradza bo jest po prostu skuteczne. Jeśli chodzi o Pozycjonowanie stron Katowice to Famatech na pewno pomoże!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora