Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2015-07-19 09:07:49

Misiek

nowy na forum

Zarejestrowany: 2015-07-19
Posty: 1
Punktów :   

Hello. Szukam planu ćwiczeń na kondycję dla słabego.

Dzień dobry! Do rzeczy. Mam nadwagę i słabą kondycję fizyczną. O ile brzuszek nie przeszkadza mi zbytnio, o tyle zła kondycja już tak. Chciałbym móc biegać przez kwadrans i nie być wycieńczonym, wejść na trzecie piętro bez zadyszki, a w łóżku... ehm. Rozumiecie, o co mi chodzi. Chciałbym byście doradzili mi, jakie ćwiczenia pomogą mi wyrobić sobie lepszą kondycję. Zakładam że najważniejsze będzie cardio, czyli bieganie/pływanie/rower, oraz że pomoże mi ograniczenie używek (fajki - nie zamierzam rzucać, ale już powoli ograniczam ten nałóg). Doradzicie coś?

Offline

 

#2 2015-10-18 16:52:01

cebi26

nowy na forum

Zarejestrowany: 2015-10-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Hello. Szukam planu ćwiczeń na kondycję dla słabego.

witam.od jutra ide na siłownie jestem niepijacym alkoholikiem nie pije 2 lata przez ten czas przytyło mi sie tu i uwdzie:) prosze o pomoc w dobraniu jakis cwiczeni na pierwsze tygodnie i moze o polecenie jakis odrzywek które by mogły pomóc mi w pozniejszym czasnie zamienic mój tłuszcz w miesnie i pozbyc sie oponki. z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Offline

 

#3 2015-11-20 19:34:28

 BeTheMonster.pl

nowy na forum

Zarejestrowany: 2015-11-20
Posty: 2
Punktów :   
Ile w bicepsie?: 36
Jaka dieta?: Zbilansowana
WWW

Re: Hello. Szukam planu ćwiczeń na kondycję dla słabego.

Na kondycje to bieganie, skakanka itp a co do drugiego postu to dla Ciebie najlepszym wyjściem będzie plan treningowy full body workout jest najlepszy moim zdaniem dla osób zaczynających przygodę z siłownią. Co do odżywek to na początku nie są Ci do niczego potrzebne... lepiej zainwestuj pieniądze w dietę

Offline

 

#4 2015-11-24 12:13:07

 Michalo

nowy na forum

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2015-11-24
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Hello. Szukam planu ćwiczeń na kondycję dla słabego.

Jak masz słabą kondycję a chcesz od czegoś zacząć może dobry pomysłem na początek będzie rower albo basen (to drugie szczególnie bo wzmacnia wszystkie mięśnie).

Offline

 

#5 2016-06-01 22:22:41

adik356

nowy na forum

Zarejestrowany: 2014-06-21
Posty: 15
Punktów :   

Re: Hello. Szukam planu ćwiczeń na kondycję dla słabego.

Hej zajrzyj na stronę http://www.menshealth.pl/fitness/trening-silowy,1 Bardzo fajny artykuł ,rozpisane ćwiczenia prawdy i mity na temat fitnessu dla początkujących oraz wiele innych ciekawych informacji. Warto poczytać.

Offline

 

#6 2016-10-18 16:01:55

chudyy

nowy na forum

Zarejestrowany: 2016-10-18
Posty: 4
Punktów :   

Re: Hello. Szukam planu ćwiczeń na kondycję dla słabego.

Zacznij biegać, jakieś cardio typu rower powinno być nr. 1. Do tego zdrowe odżywianie i będzie git.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora