Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-12-23 13:23:15

sobko57

nowy na forum

Zarejestrowany: 2008-12-23
Posty: 5
Punktów :   

pasy wibracyjne

Jest to mój pierwszy post na forum, więc nie wiem czy umieściłem go w dobrym dziale.
Chciałem zapytać się jaka jest skuteczność pasów wibracyjnych, często reklamowanych w TV ? Jaki dają efekt ? Czy lepsze efekty da pas czy l-karnitynę z termo burnerem ? Dodam, że ważę prawidłowo ale chciałbym zgubić 10-12 kilo tłuszczu. Pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-12-26 18:06:41

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: pasy wibracyjne

Te pasy działają pobudzająca na mięśnie brzucha i innych partii gdzie można te pasy używać. Ale bardziej mozna je traktowac jako dodatek do treningów bo nie zastapią na pewno skłonów, przysiadów, rozciągania. Pas trzeba traktować jako urzadzenie rozgrzewające więc to dobry sposób aby stosować go przed każdym treningiem.

Offline

 

#3 2009-04-06 22:47:28

arrabia

nowy na forum

Zarejestrowany: 2009-04-06
Posty: 4
Punktów :   

Re: pasy wibracyjne

Słyszałam wiele pochlebnych opinii na temat pasów wibracyjnych czy wygrzewających. Zresztą spotkałam się kiedyś z niesamowitym entuzjazmem ze strony pań w stosunku do masażerów - pomagały zrzucić miękkości oraz częstego ich towarzysza;) Znalazłam nawet ciekawe modele na stronce hellhounda, więc jeżeli planowałbyś jednak coś większych rozmiarów i na dłużej, to możesz sobie tam poszperać:)

Offline

 

#4 2009-04-06 22:53:46

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: pasy wibracyjne

Z tego co się orientuje masażery są skuteczne w walce nawet z żylakami. Tak czy inaczej warto!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora