Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2021-11-29 16:47:43

samko

nowy na forum

Zarejestrowany: 2021-11-29
Posty: 1
Punktów :   

Efektywna nauka języków

Jakie macie swoje najlepsze, sprawdzone sposoby na naukę języków obcych? Jak wolicie się uczyć? czy słuchając czy czytając a może jakimiś skojarzeniami? Ja musze podszlifować swój angielski i zastanawiam się nad podstawowymi rozwiązaniami typu https://spec-ranking.pl/ angielski dla początkujących książka  ? Co o tym sądzicie? czy macie lepsze sposoby ?

Offline

 

#2 2021-12-11 14:48:00

Paula30

nowy na forum

Zarejestrowany: 2021-10-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Efektywna nauka języków

Dobry nauczyciel jest ważny, szczególnie gdy mówimy o nauce dzieci. Wiadomo, że Ci są różni i mają różne sposoby na przekazanie wiedzy dzieciom. Są bardzo dobre szkoły ja Te Vizja Okopowa, tu duży nacisk kladzie się na języki obce już od najmłodszych lat po same liceum z międzynarodową maturą.

Offline

 

#3 2022-03-27 14:36:07

nina784

nowy na forum

Zarejestrowany: 2022-03-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Efektywna nauka języków

Języków najszybciej uczą się dzieci. Dlatego ja przy wyborze szkoły podstawowej dla syna zwracałam szczególną uwagę na poziom języków w danej szkole. W końcu zdecydowaliśmy się na szkołę prywatną Te Vizję Wawer i możemy ją bardzo polecić. Szkoła stwarza idealne warunki do nauki języków, ale i nie tylko

Offline

 

#4 2022-04-28 19:07:23

marika00

nowy na forum

Zarejestrowany: 2022-04-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Efektywna nauka języków

Angielski teraz jest bardzo ważny, dlatego naszą córkę zapisaliśmy do Te Vizji Wawer gdzie angielski jest stawiany na pierwszym miejscu. Widzimy że córka chętnie i efektywnie się uczy.

Offline

 

#5 2022-07-30 05:16:35

jerry88

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2021-04-07
Posty: 39
Punktów :   

Re: Efektywna nauka języków

O tak... Ja też chciałabym dowiedzieć się jak skutecznie nauczyć się obcego języka... Zawsze się przydaje taka znajomość czy w pracy, czy na wakacjach. To jak nauczyć się szybko angielskiego - podpowiecie mi? Jaki macie patent?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora