Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2021-07-14 10:40:39

jim

nowy na forum

Zarejestrowany: 2021-05-17
Posty: 6
Punktów :   

Tusze do rzęs

Witam wszystkich! Dzisiaj chciałabym poruszyć temat, którego do tej pory nie miałam okazji spotkać na tym forum. Ostatnio gdy przeglądałam sobie, jak zwykle https://www.ezebra.pl/pl/menu/makijaz/o … -2393.html kosmetyki w drogerii internetowej zauważyłam wiele nowych tuszy do rzęs. Muszę wam powiedzieć, że do tej pory miałam swój jeden ulubiony i sprawdzony, więc nie szukałam nowego, Pomyślałam sobie, że może jednak czas na zmianę i coś nowszego? No właśnie, tylko teraz jest tak wiele produktów, a ja dawno nie szukałam nowego, że nie wiem nawet czym kierować się przy takim wyborze. W oko rzucił mi się od razu ten widoczny na pierwszym zdjęciu, który jest hipoalergiczny. Myślę, że mógłby się sprawdzić przy mojej wrażliwej skórze. Może któraś z was miała już okazję z niego korzystać i chciałaby podzielić się swoją opinią na temat tego produktu? Nie będę ukrywać, że takie informacje okażą się dla mnie niezwykle pomocne. Jeżeli macie jakieś inne tusze do polecenia, to także dajcie znać. Dzięki!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora