Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2019-04-24 01:58:43

strumyczek

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-04-23
Posty: 3
Punktów :   

Jaka klinika okulistyczna?

Jak w temacie, potrzebuję czegoś sprawdzonego. klinika okulistyczna musi być przede wszystkim zaufana, gdyż trochę się martwię tym zabiegiem. Jest to według was poważna rzecz?


Nie chce, żebyś mnie całował, bo powinieneś. Nie chce, żebyś udawał, że to ma jakieś znaczenie skoro to tylko gra.

Offline

 

#2 2019-06-19 23:16:29

Nika

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2018-10-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Jaka klinika okulistyczna?

Zabiegi okulistyczne warto powierzyć najlepszym, więc radziłabym Ci wybrać prywatną placówkę medyczną.  Jaką? Konkretnie trudno mi doradzić, ale zwróć uwagę na 2 rzeczy: kompetencje personelu i wyposażenie, jedno i drugie decyduje o pozytywnym skutku leczenia/ zabiegu jak masz mieć wykonany. Moja znajoma niebawem będzie uruchamiała własny gabinet, stąd wiem jak bardzo liczy się wyposażenie i już nie dziwię się czemu za prywatne usługi medyczne trzeba niekiedy sporo płacić. Ostatnio zamawiała sprzęt firmy Rumex: https://www.mdt.pl/katalog-producentow,rumex,v26 i ja widziałam ile to kosztuje. Postawiła na jakość, sądzę że to dobra decyzja i pacjent podejmować powinien taką samą- jakość leczenia, nie byle gdzie, byle jak żeby tylko na NFZ. Zresztą te kolejki...fatalna sprawa.

Offline

 

#3 2019-07-09 02:39:03

Zosiek23

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-07-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jaka klinika okulistyczna?

Niekoniecznie się zgodzę z Wami. Myślę trochę w inny sposób.


Jak to jednak miło pomyśleć, że tylko człowiek może być draniem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora