Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-10-16 17:33:02

BoS

nowy na forum

Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 1
Punktów :   

Zdrowa dieta jak zacząć i jak pakować.

Witam,mam wagi 65 kg mam 16 lat i mam wzrostu 173 cm i mam takie pytanie do tych osób które się znają jak zacząć dobrą i zdrową dietę żeby troche przytyć i też przypakować chcę i proszę mi napisać plan taki jakby jak dokładnie jeść ile razy dziennie co i jak itp i z ćwiczeniami tak samo . Proszę o jak najszybszą odpowiedź .

Offline

 

#2 2013-10-23 11:39:08

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Zdrowa dieta jak zacząć i jak pakować.

Nikt ci nie napisze planu jak i diety bo kazdy ustala to indywidualnie do swojego trybu dziennego. Jak ci napisze żebyś zjadł rybę w godzinach kiedy jesteś w szkole to wyjdziesz do domu ją smażyć?
Znajdź sobie plan dowolny taki który jestes w stanie wyrobić, tzn. czy masz odpowiedni sprzęt itd. To samo z dietą i zmieniaj ją cyklicznie. Z góry nic nie zakładaj. Nie myśl tez że tycie to trening, nie da się zatłuszczać i trenować - to sprzeczne pojęcie - tak jak łapanie masy komuś wydaje się zwykłym tyciem.

Dieta bogata w białko i węglowodany + mądry trening + regeneracja = masa mięśniowa

Offline

 

#3 2020-01-29 19:31:26

amelkaa

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2019-01-09
Posty: 46
Punktów :   

Re: Zdrowa dieta jak zacząć i jak pakować.

Ja myślę, że doskonałą opcją byłoby dla ciebie dieta pudełkowa https://afterfit-catering.pl/ . Tutaj byś mógł zamawiać w pełni zbilansowane posiłki, które odżywią odpowiednio twój organizm i pozwolą zredukować wagę. Warto nad nimi pomyśleć. Jak dla mnie byłby strzał w dziesiątkę, a ty możesz w to miejsce zająć się dobrym treningiem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora